Фагор Индастриал
WWW.STIRKA.OOO Оборудование для прачечных и химчисток
Каталог Сайтов UAкаталог
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
МАШИНИ ОЧИЩЕННЯ ОВОЧІВ МОО-1 і МОО-1-01
Машини для очищення овочів МОО-1 і МОО-1-01 призначені для очищення картоплі і коренеплодів (буряк, морква) від шкірки на підприємствах громадського харчування.
Машини для очищення овочів МОО-1 виготовляються відповідно до вимог стандарту СТБ ІСО 9001:2001, мають український сертифікат відповідності і висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Основні відмінні особливості овочеочисних машин МОО-1 і МОО-1-01 від картофелечисток, що раніше випускались, МОК-150/300М наступні:
• застосований двигун безкорпусного виконання, що дозволило зменшити габарити машини і понизити їх вагу;
• нижній корпус виконаний у вигляді циліндра, що значно покращило жорсткість конструкції машин і захист електрообладнання від водяних бризок;
• застосований поліклиновий ремінь, який менше розтягується і має значно більший ресурс служби;
• спрощена конструкція вузла натягу ремня;
• застосована нова конструкція диска очищення і методика покриття абразивом, що дозволило збільшити продуктивність машин.
Продуктивність машин перевіряється при 90% повністю очищеної картоплі. Очищеною вважається бульба, у якої шкірка зберігається в поглибленнях, а на решті поверхні бульби є не більше трьох ділянок з шкіркою, найбільший розмір яких від 1 до 3 мм.
Будова та принцип роботи машини для очищення овочів МОО-1:
Робота машини заснована на знятті шкірки з картоплі і інших коренеплодів шляхом механічної дії очищаючих робочих органів.
Процес очищення полягає в механічній дії на продукт робочих органів (чаші абразивної, внутрішньої камери з отворами) і води. Мезга віддаляється через отвори на дні машини по зливному шлангу в каналізацію безпосередньо, або через фільтр-відстійник, що поставляється окремо.
Включення машини проводиться натисненням кнопки "Пуск". Потім включається вода. Через кришку у воронці завантажується заздалегідь вимитий продукт. Ступінь очищення визначається візуально. Після очищення потрібно, не вимикаючи машину, відключити воду, відкрити дверку, і продукт, під впливом відцентрової сили вивантажиться по лотку в підготовлену ємність. Очищений продукт піддається доочистці (видалення "вічок" і шкірки, що залишилася) вручну.
Місце установки машини повинне гарантувати її збереження і забезпечувати зручність роботи при експлуатації і технічному обслуговуванні, а також повинно відповідати санітарним нормам, вимогам пожежної безпеки і техніки безпеки, а також монтажній схемі.


Характеристика:
КАРТОПЛЕЧИСТКИ МОК-150М и МОК-300М
Машини картоплеочисні періодичної дії типу МОК-150М і МОК-300М призначені для механічного очищення картоплі і коренеплодів (буряк, морква) від шкірки на підприємствах громадського харчування. Робочим органом при цьому є або терочна поверхня (терочний диск), або інші абразивні елементи.
Картоплечистки періодичної дії типу МОК-150М і МОК-300М виготовляються відповідно до вимог стандарту СТБ ІСО 9001:2001. Сертифікуються картоплечистки українським сертифікатом відповідності та висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Примітка: продуктивність картоплечистки перевіряється при 90% повністю очищеної картоплі. Очищеною вважається бульба, у якої шкірка зберігається в поглибленнях, а на решті поверхні бульби є не більше трьох ділянок з шкіркою, найбільший розмір яких від 1 до 3 мм.


Характеристика:Картофелечистки, очистка овощей


Мясорубки

Мясорубки


Плиты электрические

Плиты электрические


Машины для перетирки овощей. Овощерезки

Машины для перетирки овощей. Овощерезки


Посудомоечные машины

Посудомоечные машины


Котлы пищеварочные

Котлы пищеварочные


Тестомесы

Тестомесы


Сковородки электрические

Сковородки электрические


Водонагреватели

Водонагреватели


Электрокипятильник

Электрокипятильник


Пекарские и жарочные шкафы

Пекарские и жарочные шкафы


Картофелечистки, Овощечистки

Картофелечистки, Овощечистки


Анонс новостей

«Виртуальный выставочный зал оборудования «Вязьма» в 3D»
Подробнее...
 
Организация собственного небольшого прачечного бизнеса...
Подробнее...
 
Прачечная Вязьма в вашем отеле...
Подробнее...
 
Новое поколение гладильных катков серии «ВЕГА»!!!
Подробнее...
 
Гигиенические стиральные машины для  больниц.
Подробнее...
 
Основные факторы при выборе прачечного оборудования
Подробнее...
 
Основные аспекты организации гостиничной прачечной
Подробнее...
 
Корабельное прачечное оборудование
Подробнее...
 
Простое решение для стирки ковриков.
Подробнее...
 
ПРАЧЕЧНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ, ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ПРАЧЕЧНЫХ, ПРОМЫШЛЕННОЕ ПРАЧЕЧНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ, ПРОМЫШЛЕННАЯ СТИРАЛЬНАЯ МАШИНА, СУШИЛЬНАЯ МАШИНА, ПРОМЫШЛЕННАЯ СУШИЛЬНАЯ МАШИНА, ЦЕНТРИФУГИ, ЦЕНТРИФУГА ДЛЯ ПРАЧЕЧНОЙ, КУПИТЬ ПРАЧЕЧНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ, ПРАЧЕЧНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ЦЕНЫ, ЦЕНА НА ПРАЧЕЧНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ, ГЛАДИЛЬНЫЙ КАТОК, ГЛАДИЛЬНЫЙ ПРЕСС, КАЛАНДР, КАТОК ГЛАДИЛЬНЫЙ, ПРЕСС ГЛАДИЛЬНЫЙ, ПРОМЫШЛЕННОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ПРАЧЕЧНЫХ, ВЯЗЕМСКИЙ МАШИНОСТРОИТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД, ГЛАДИЛЬНЫЕ СТОЛЫ, ПРОМЫШЛЕННЫЙ ГЛАДИЛЬНЫЙ СТОЛ, ПРОФЕССИОНАЛЬНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ПРАЧЕЧНОЙ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНЫ ДЛЯ ПРАЧЕЧНОЙ, ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ ДЕЛОВОЙ, ЦЕНТРИФУГИ ДЛЯ ОТЖИМА БЕЛЬЯ, СУШИЛЬНО-ГЛАДИЛЬНЫЕ КАЛАНДРЫ, ВЫСОКОСКОРОСТНЫЕ СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНЫ, СТИРАЛЬНО-ОТЖИМНАЯ МАШИНА, ПРОМЫШЛЕННАЯ СТИРАЛЬНО-ОТЖИМНАЯ МАШИНА, ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ МИНИ ПРАЧЕЧНЫХ, СУШИЛЬНО-ГЛАДИЛЬНЫЕ КАТКИ, ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ПРАЧЕЧНЫХ САМООБСЛУЖИВАНИЯ, 

© 2019 Прачечное оборудование, Машины стирально-отжимные, Центрифуги, Химчистка